logo banery.waw.pl

Winder-SLIM-HALF-MAXI

SLIM HALF MAXI to nasz największy model w kształcie łezki. Wymiary flagi to 130x350 cm, razem z masztem wysokość wynosi ok 4,35m. Czyni go to doskonale widocznym nawet z dużej odległości. Na maszt składa się pięć elementów: trzy czarne aluminiowe rurki oraz dwa elastyczne pręty z włókna szklanego. Nasze wydruki wykonujemy na materiale poliestrowym o gramaturze 110 g. Są one wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Jako że jest to nasz największy winder tego typu, podstawa musi być możliwie najbardziej stabilna. Doskonale sprawdzą się tu stopy wbijane oraz z podwójnym obciążeniem betonowym. We wnętrzach powinna wystarczyć podstawa płytowa o wadze 8 lub 12 kg. Łączny koszt kompletu zależy od wybranej w następnym kroku podstawy.

Szablony do wykonania projektu znajdują się poniżej. Proszę umieścić grafikę na warstwie nazwanej PROJEKT, a pozostałe pozostawić nienaruszone. Wymagana kolorystyka to CMYK, wszelkie elementy grafiki rastrowej muszą mieć minimalną rozdzielczość 75 DPI, a teksty należy zamienić na krzywe.

Cena netto: 429,00 zł Cena brutto: 527,67 Konfiguruj i zamów

Zapytaj o ten produkt: +48 660 559 515

Winder-SLIM-HALF-MAXI
Pobierz szablon wykrojnika
Przykładowe realizacje SLIM HALF MAXI
Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Oddzwonimy i wyjaśnimy szczegóły.

Twój numer telefonu nie będzie przekazywany dalej.
regulaminu serwisu banery.waw.pl