logo banery.waw.pl

Systemy wystawiennicze - roll-up reklamowy, ścianki tekstylne

Roll-up'y reklamowe, ścianki tekstylne - systemy reklamowe do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Z uwagi na łatwy transport i składanie szczególnie popularne na targach, eventach do obrandowania stoisk.

systemy wystawiennicze

 

W naszej ofercie znajdują się systemy ekspozycyjne wraz z wydrukiem grafiki, która znajdzie się na ekspozycji. Systemy wystawiennicze wyglądają bardzo profesjonalnie i elegancko na wszelkiego rodzaju targach, jako elementy wystaw i stoisk, a także na salach konferencyjnych, czy nawet w holu biura lub urzędu.

 

Roll Up – System ekspozycyjny, w kasecie którego znajduje się zwinięty wydruk na materiale typu blockout. Wyposażony jest w teleskopowy drążek podtrzymujący wydruk po rozwinięciu. W komplecie z torbą transportową jest wygodny w transporcie i łatwy w użytkowaniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo także Roll Up'y dwustronne.

 


Ścianki tekstylne
- elegancka reklama w formie nadruku na lekko rozciągliwym materiale poliestrowym nakładana na stelaż. Sam stelaż wykonany z aluminium zapewnia solidne naprężenie i utrzymanie nadruku w najlepszej postaci.

Nasze realizacje systemów wystawienniczych Produkcja roll-upów reklamowych, informacyjnych oraz ścianek tekstylnych ekspozycyjnych