logo banery.waw.pl

Systemy wystawiennicze - roll-up reklamowy, ścianki tekstylne

Roll-up'y reklamowe, ścianki tekstylne - systemy reklamowe do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Z uwagi na łatwy transport i składanie szczególnie popularne na targach, eventach do obrandowania stoisk.

W naszej ofercie znajdują się systemy ekspozycyjne wraz z wydrukiem grafiki, która znajdzie się na ekspozycji. Systemy wystawiennicze wyglądają bardzo profesjonalnie i elegancko na wszelkiego rodzaju targach, jako elementy wystaw i stoisk, a także na salach konferencyjnych, czy nawet w holu biura lub urzędu.

 

Roll Up – System ekspozycyjny, w kasecie którego znajduje się zwinięty wydruk na materiale typu blockout. Wyposażony jest w teleskopowy drążek podtrzymujący wydruk po rozwinięciu. W komplecie z torbą transportową jest wygodny w transporcie i łatwy w użytkowaniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo także Roll Up'y dwustronne oraz w kasetach exclusive, premium oraz w kolorze czarnym.

 


Ścianki banerowe
- to reklama, która składa się z nadruku wykonanego na banerze lub materiale poliestrowym, który jest nakładany na aluminiowy stelaż. Konstrukcja ścianki banerowej oparta jest na regulowanym stelażu, który daje możliwość dopasowania rozmiaru ścianki do wydruku. Dzięki temu stelażowi nadruk jest utrzymywany w napięciu i ładnie się prezentuje. Jest to elegancka i efektywna,a zarazem niedroga forma reklamy.

 


Ścianki tekstylne tube
- elegancka reklama w formie nadruku na lekko rozciągliwym materiale stretch naciągana na stelaż. Grafika widoczna jest z obu stron, a konstrukcja schowana jest wewnątrz wydruku, co daje niezwykły efekt wizualny. Sam stelaż wykonany z aluminium zapewnia solidne naprężenie i utrzymanie nadruku w najlepszej postaci. Dostępne stelaże proste i łuk, a na zamówienie również kształty S, U i V.

Ścianki tekstylne express
Ścianki tekstylne express
- rozłożenie tej ścianki trwa naprawdę chwilę. Do tej konstrukcji proponujemy wydruk na materiale decor 205g/m2 podszyty rzepem. Zastosowanie grafiki na poliestrze umożliwia łatwiejszy transport i elegancki wygląd.

Trybunki reklamowe Warszawa
Trybunki promocyjne
 - tania i efektowana forma reklamy, doskonale komponuje się ze ścianką tekstylną. W duecie nieodzowny element stoiska targowego. Wydruk na tym samym materiale sprawi, że ekspozycja wystawowa będzie spójna i elegancka. Jako uzupełnienie stoiska polecamy też standy tekstylne.

Jeżeli masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę systemu wraz z wykonaniem projektu graficznego, wypełnij i wyślij do nas poniższy formularz. Możesz dołączyć do niego jedno zdjęcie z przykładową grafiką.

Pola wymagane

 

systemy wystawiennicze

 

Systemy wystawiennicze są skutecznym narzędziem w promocji i reklamie firmy. Dzięki nim można w sposób profesjonalny i przyciągający uwagę przedstawić swoją ofertę, produkty lub usługi, co pozytywnie wpływa na wizerunek marki oraz zwiększa jej rozpoznawalność. Przede wszystkim systemy wystawiennicze pozwalają na skuteczne wykorzystanie przestrzeni, w której odbywa się event lub prezentacja. Ścianki banerowe, stojaki reklamowe, rollupy, to tylko niektóre z dostępnych rozwiązań, które pozwalają na prezentację banerów, plakatów czy grafik w sposób estetyczny i przyciągający uwagę. Kolejnym atutem systemów wystawienniczych jest ich łatwość w montażu i demontażu. Dzięki temu można je szybko i sprawnie przygotować do prezentacji, a po zakończeniu eventu z łatwością zwinąć i przewieźć w inne miejsce. Systemy wystawiennicze pozwalają również na łatwe dostosowanie prezentacji do potrzeb danej firmy, np. poprzez dobór odpowiedniego rozmiaru i rodzaju banera, w zależności od charakteru wydarzenia czy branży, w której działa firma. Podsumowując, systemy wystawiennicze to skuteczne narzędzie w reklamie firmy, które pozwalają na profesjonalną prezentację oferty, zwiększają jej rozpoznawalność i wpływają na pozytywny wizerunek marki.

Nasze realizacje systemów wystawienniczych Produkcja roll-upów reklamowych, informacyjnych oraz ścianek tekstylnych ekspozycyjnych
Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Oddzwonimy i wyjaśnimy szczegóły.

Twój numer telefonu nie będzie przekazywany dalej.
regulaminu serwisu banery.waw.pl