logo banery.waw.pl

Podstawy do winderów

Do zestawów winderów polecamy dodatkowo podstawy o przeznaczeniu na każdą okazję, aby wzmocnić wizerunek marki czy uwidocznić Twoje ogłoszenie.

 

Podstawa wbijana - sztyca wbijana, długość 62 cm, trzpień o średnicy 20mm, wykonana ze stali, malowana proszkowo na czarno. Pasuje tylko do winderów z dolną rurką o średnicy 25mm. Przy odpowiednim wbiciu gwarantuje najlepszą stabilność.

 

 

 

 

podstawa-wbijana-spzicPodstawa wbijana szpic - podstawa wbijana szpic o długości 50 cm, trzpień o średnicy 16,5mm wykonana ze stali i wyposażona w rotator. Podstawa odpowiednia nawet do największych winderów. Do niektórych modeli wymagany jest dodatkowy reduktor.

 

 

 

 

 

Podstawa płaska z obciążeniem betonowym - dwuelementowy zestaw składający się z podstawy płaskiej oraz obciążnika betonowego. Metalowa podstawka o wymiarach 10x10x40 cm ze stali malowanej proszkowo na czarno. W zestawie zawarty jest obciążnik betonowy o wymiarach 40x40x4 cm spasowany idealnie z metalowym elementem. Obciążnik należy ustawić na podstawie tak, żeby bolec przeszedł przez otwór w betonie. Waga samego obciążnika wynosi 15 kg. W przypadku większych winderów (FULL MAXI) zalecamy użycie podwójnego obciążenia betonowego w celu uzyskania dostatecznej stabilności. Przeznaczona głównie na stateczną ekspozycję zewnętrzną.

 

 

 

Podstawa na wodę / piasek - podstawa wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Składa się z korpusu oraz trzpienia, którego należy przykręcić do górnej części podstawy. Wymiary 40x40x10 cm. Podstawa o najbardziej uniwersalnym zastosowaniu, sprawdzi się zarówno przy ekspozycji wewnętrznej na targach, expo oraz innych wydarzeniach, jak i na zewnątrz podczas firmowych pikników. Bardzo lekka i wygodna w transporcie. Ten typ podstawy nie łączy się z winderem FULL MAXI.

 

 

 

 

podstawa-płytowa-4kgPodstawa stalowa płytowa 4 kg - podstawa z płyty stalowej malowanej proszkowo o wadze 4 kg z dokręcanym trzpieniem, na którym jest mocowany maszt windera. Wymiary płyty w opakowaniu: 34x34x6 cm. Przeznaczona głównie do wnętrz, ze względu na jej elegancki charakter. W przypadku ekspozycji zewnętrznej wymagane dociążenie. Uchwyt w podstawie ułatwia transport, a otwory w rogach pozwalają na przytwierdzenie do podłoża.

 

 

 

 

podstawa-płytowa-8kgPodstawa stalowa płytowa 8 kg - podstawa stalowa o wadze 8 kg z odkręcanym trzpieniem, na którym zamieszczamy maszt windera. Wymiary płyty z opakowaniem to 38x38x6 cm. Przeznaczona głównie do wnętrz, ale również odpowiednia do zewnętrznego stosowania. W zależności od rozmiaru flagi, może wymagać dodatkowego obciążenia. Podstawa jest wyposażona w uchwyt ułatwiający przemieszczanie oraz otwory umożliwiające przymocowanie do podłoża.

 

 

 

 

podstawa-płytowa-12kgPodstawa stalowa płytowa 12 kg - stalowa płyta o wadze 12 kg z odkręcanym trzpieniem, na którym zamieszczamy winder. Wymiary płyty do transportu to 48x48x6 cm. Płyta jest odpowiednia zarówno do wnętrz jak i zewnętrznego zastosowania. Otwory w płycie umożliwają przymocowania podstawy do podłoża, a uchwyt ułatwia przemieszczanie.

 

 

 

 

podstawa-krzyżakowaPodstawa krzyżakowa - lekka podstawa o długości ramion 60x50 cm, malowana proszkowo. Podstawa jest skręcana, dzięki temu jest kompaktowa i łatwa w transporcie. Do zastosowania w pomieszczeniach, w przypadku ekspozycji zewnętrzej wymagane dodatkowe obciążenie. Dzięki otworom możemy zamocować podstawę do podłoża.

 

 

 

 

Podstawa najazdowa - podstawa stalowa w jednym kawałku, nie wymaga skręcania. Przystosowana do najechania kołem samochodu w celu uzyskania maksymalnej stabilności.

 

 

 

 

 

podstawa-wkręcanaPodstawa wkręcana - plastikowa podstawa wkręcana o długości ok. 50 cm. Podstawa ta ma zastosowanie w przypadku gruntów piaszczystych oraz mokrego śniegu. Zalecamy stosować głównie z niższymi masztami.

 

 

 

 

Podstawa wkręcana mini - plastikowy wkrętak o długości ok. 40 cm, w kilku wybranych kolorach w zalezności od bieżącego stanu magazynowego. Podstawa ta ma zastosowanie w przypadku gruntów piaszczystych oraz mokrego śniegu. Polecana głównie z mniejszymi winderami.

 

 

 

 

obciążenie-koło-wodneKoło wodne - dodatkowe obciążenie przeznaczone do podstaw: płytowa 4/6/8/12 kg oraz krzyżakowej. Średnica zewnętrzna koła to aż 50 cm. Po napełnieniu wodą osiąga wagę nawet do 10 kg.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Oddzwonimy i wyjaśnimy szczegóły.

Twój numer telefonu nie będzie przekazywany dalej.
regulaminu serwisu banery.waw.pl