Podstawy do winderów

Do zestawów winderów polecamy dodatkowo podstawy o przeznaczeniu na każdą okazję, aby wzmocnić wizerunek marki czy uwidocznić Twoje ogłoszenie.

 

Podstawa wkręcana - plastikowy wkrętak o długości ok. 40 cm, w kilku wybranych kolorach w zalezności od bieżącego stanu magazynowego. Podstawa ta ma zastosowanie w przypadku gruntów piaszczystych oraz mokrego śniegu. Polecana głównie z mniejszymi winderami.

 

 

 

 

Podstawa wbijana - sztyca wbijana, długość ok. 40 cm, wykonana ze stali, malowana proszkowo na czarno. Zalecana głównie do największych winderów, przy odpowiednim wbiciu gwarantuje najlepszą stabilność.

 

 

 

 

Podstawa płaska z obciążeniem betonowym - dwuelementowy zestaw składający się z podstawy płaskiej oraz obciążnika betonowego. Metalowa podstawka o wymiarach 10x10x40 cm ze stali malowanej proszkowo na czarno. W zestawie zawarty jest obciążnik betonowy o wymiarach 40x40x4 cm spasowany idealnie z metalowym elementem. Obciążnik należy ustawić na podstawie tak, żeby bolec przeszedł przez otwór w betonie. Waga samego obciążnika wynosi 15 kg. W przypadku większych winderów (FULL MAXI) zalecamy użycie podwójnego obciążenia betonowego w celu uzyskania dostatecznej stabilności. Przeznaczona głównie na stateczną ekspozycję zewnętrzną.

 

 

 

Podstawa na wodę / piasek - podstawa wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Składa się z korpusu oraz trzpienia, którego należy przykręcić do górnej części podstawy. Wymiary 40x40x10 cm. Podstawa o najbardziej uniwersalnym zastosowaniu, sprawdzi się zarówno przy ekspozycji wewnętrznej na targach, expo oraz innych wydarzeniach, jak i na zewnątrz podczas firmowych pikników. Bardzo lekka i wygodna w transporcie. Ten typ podstawy nie łączy się z winderem FULL MAXI.

 

 

 

Podstawa stalowa płytowa - podstawa z płyty stalowej malowanej proszkowo o wadze 8 kg z dokręcanym trzpieniem, na którym jest mocowany maszt windera. Wymiary płyty: 40x40 cm. Przeznaczona głównie do wnętrz, ze względu na jej elegancki charakter. W przypadku ekspozycji zewnętrznej wymagane dociążenie.

 

 

 

 

Podstawa płytowa z uchwytem - jest to podstawa płytowa w podobnej formie co poprzednia lecz zawiera dodatkowo wycięty uchwyt mający na celu ułatwienie transportu.

 

 

 

 

Podstawa krzyżakowa - lekka podstawa o długości ramion ok. 40 cm, malowana proszkowo. Podstawa jest skręcana, dzięki temu jest kompaktowa i łatwa w transporcie. Do zastosowania w pomieszczeniach, w przypadku ekspozycji zewnętrzej wymagane dodatkowe obciążenie.

 

 

 

 

Podstawa najazdowa - podstawa stalowa w jednym kawałku, nie wymaga skręcania. Przystosowana do najechania kołem samochodu w celu uzyskania maksymalnej stabilności.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Oddzwonimy i wyjaśnimy szczegóły.

Twój numer telefonu nie będzie przekazywany dalej.
regulaminu serwisu banery.waw.pl