Banery reklamowe

Banery wykonane są w technice druku solwentowego na podłożach winylowych (poliester powlekany PCV) oraz druku termotransferowego na materiałach poliestrowych. Dzięki powyższym technologiom możemy zapewnić pełno kolorowy wydruk na całej powierzchni banera.

Baner winylowy

grafika wykonana w technice druku solwentowego.. Baner drukowany na materiałach powlekanych pcv charakteryzuje się większą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, jak również pozwala umieścić na banerze wielokolorową grafikę.
Druk na materiałach frontlight, blockout, siatka mesh wykonywany jest w oparciu o najnowsze technologie cyfrowych druków solwentowych w maksymalnej szerokości zadruku 5m. Zapewniają one nasycone barwy w praktycznie nieograniczonym formacie oraz bardzo wysoką trwałość wydruków. Druk solwentowy nadaje się do ekspozycji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Proponujemy Państwu druk na różnorodnych podłożach bez ograniczenia rozmiaru wydruku – większe formaty są zgrzewane z brytów.
W cenie standardowe wykończenie banera: dookoła zgrzane brzegi oraz nabite aluminiowe oczka mocujące w odstępach ok. 50 cm

ProjektowanieBanerów online

Baner tekstylny

grafika wykonana w technice druku termotransferowego. Dzięki technologii termotransferowej tusz pod wpływem temperatury wnika w strukturę materiału i jest praktycznie niemożliwy do usunięcia.
Wydruki na materiałach poliestrowych można prać, prasować i wystawiać na działanie promieni słonecznych. Mimo to produkty zadrukowane metodą termotransferową nie tracą swojej jakości przez wiele lat. Maksymalny rozmiar mniejszego boku wydruku to 1,3m; większe formaty są zszywane z brytów.
W cenie standardowe wykończenie banera: zawinięte i zszyte brzegi oraz nabite aluminiowe oczka mocujące w odstępach ok. 50 cm

Oblicz cenęzłóż zamówienie

Nasze realizacje banerówWydruki solwentowe na materiałach winylowych oraz termotransferowe na materiałach tekstylnych