logo banery.waw.pl

Banery reklamowe z nadrukiem - winylowe (PCV), tekstylne

Baner to nowoczesny sposób reklamy zewnętrznej z możliwością umieszczenia dowolnego nadruku. Odporny na zmienne warunki atmosferyczne.
Banery wykonane są w technice druku solwentowego na podłożach winylowych (poliester powlekany PCV) oraz druku termotransferowego na materiałach poliestrowych. Dzięki powyższym technologiom możemy zapewnić pełnokolorowy wydruk na całej powierzchni banera.

Baner winylowy

Grafika wykonana w technice druku solwentowego. Baner drukowany na materiałach powlekanych PCV charakteryzuje się większą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, jak również pozwala umieścić na banerze wielokolorową grafikę.
Druk na materiałach frontlight, blockout, siatka mesh wykonywany jest w oparciu o najnowsze technologie cyfrowych druków solwentowych w maksymalnej szerokości zadruku 5 m. Zapewniają one nasycone barwy w praktycznie nieograniczonym formacie oraz bardzo wysoką trwałość wydruków. Druk solwentowy nadaje się do ekspozycji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Proponujemy Państwu druk na różnorodnych podłożach bez ograniczenia rozmiaru wydruku – większe formaty są zgrzewane z brytów.
W cenie standardowe wykończenie banera: dookoła zgrzane brzegi oraz nabite aluminiowe oczka mocujące w odstępach ok. 50 cm

Baner tekstylny

Grafika wykonana w technice druku termotransferowego. Dzięki technologii termotransferowej tusz pod wpływem temperatury wnika w strukturę materiału i jest praktycznie niemożliwy do usunięcia.
Wydruki na materiałach poliestrowych można prać, prasować i wystawiać na działanie promieni słonecznych. Mimo to produkty zadrukowane metodą termotransferową nie tracą swojej jakości przez wiele lat. Maksymalny rozmiar mniejszego boku wydruku to 3 m; większe formaty są zszywane z brytów.
W cenie standardowe wykończenie banera: zawinięte i zszyte brzegi oraz nabite aluminiowe oczka mocujące w odstępach ok. 50 cm

Nasze realizacje banerów Wydruki solwentowe na materiałach winylowych oraz termotransferowe na materiałach tekstylnych
Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Oddzwonimy i wyjaśnimy szczegóły.

Twój numer telefonu nie będzie przekazywany dalej.
regulaminu serwisu banery.waw.pl