logo banery.waw.pl

Potykacz Waterbase

System wystawienniczy typu potykacz waterbase z dwustronną grafiką.

 


Potykacz wyposażony w plastikową podstawę napełnianą wodą. Dostępny w różnych rozmiarach A0, A1, B1, B2. Możliwy do zastosowania
wewnętrznego oraz zewnętrznego. System wystawienniczy posiada możliwość dwustronnego
zamieszczenia reklamy.  Potykacz jest stabilny, wytrzymały i długotrwały.
Dzięki podstawie napełnianej wodą jest łatwy w transporcie. Napełniona podstawa jest na tyle ciężka, że pozwala na swobodne utrzymanie pozycji pionowej także przy silniejszych podmuchach wiatru.
Dodatkowo pomiędzy podstawą a częścią znajdują się sprężyny. Stanowią one dodatkową amortyzację dla podmuchów wiatru. Dzięki nim potykacz swobodnie zachowuje się na wietrze.
Ramki, w których zamieszczamy grafikę wykonane są z aluminium. Wymiana reklamy jest bardzo
łatwa i szybka dzięki profilom zatrzaskowym. Grafika jest świetnie widoczna dzięki posiadanej  grubej folii antyrefleksyjnej. Folia również zabezpiecza umieszczone wydruki przed bezpośrednim działaniem deszczu, śniegu.

Ceny za potykacz z podstawą waterbase zależą od zamówionego wraz z nim wydruku w tym od gramatury oraz rodzaju użytego papieru.


Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą! Posiadamy także potykacze OWZ składane, z możliwością zamieszczenia reklamy o różnych rozmiarach i formatach:  A1, A2, B1, B2.

  

waterbase-mockup

rozmiary potykacze waterbase