logo banery.waw.pl

Flagi firmowe z nadrukiem reklamowym

Flagi reklamowe z dowolnym drukiem np. logo firmy to bardzo popularna forma promocji zewnętrznej. Stosowana przed siedzibami, placówkami lub sklepami podnosi ich prestiż i postrzeganie. Oferujemy flagi reklamowe z dowolnym nadrukiem i w dowolnym wymiarze.

Druk na tekstyliach

 

Wydruki wykonywane są przede wszystkim na materiałach z zawartością poliestru od 30 do 100%. W swojej ofercie posiadamy specjalnie wyselekcjonowane materiały stosowane powszechnie do produkcji flag, banerów tekstylnych, transparentów, odzieży, elementów wystroju wnętrz, innych przedmiotów codziennego użytku oraz innych powierzchni reklamowych.

Dzięki technologii druku termotransferowego tusz wnika pod wpływem temperatury w strukturę materiału i praktycznie jest niemożliwy do usunięcia. Wydruki można prać, prasować i wystawiać na działanie promieni słonecznych (UV). Tak użytkowane gotowe produkty zadrukowane metodą termotransferową nie tracą swojej jakości przez wiele lat. Baner tekstylny jest dużo lżejszy niż baner winylowy, dzięki czemu można go łatwo transportować, zwijać, składać oraz ponownie rozwieszać. Flagi drukowane są na materiale flagowym w dwóch wersjach- tradycyjnym materiale flagowym i materiale flagowym light, o mniejszej gramaturze.

Do zamówionej flagi możecie Państwo kupić także na specjalne życzenie maszt. Więcej o flagach na przenośnych masztach (windery) znajdziecie Państwo w dziale systemy wystawiennicze.

 

Zalety wydruków na materiałach poliestrowych:

  • duża trwałość wydruków termotransferowych
  • praktycznie bezwonne
  • niewielka waga
  • nadruk odporny na ścieranie
  • można je prać, prasować, wielokrotnie składać, zwijać
  • atrakcyjna cena
Nasze realizacje flag Wysokiej jakości druk flag poliestrowych drukowanych metodą termotransferową
Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Oddzwonimy i wyjaśnimy szczegóły.

Twój numer telefonu nie będzie przekazywany dalej.
regulaminu serwisu banery.waw.pl