logo banery.waw.pl

Tekstylia do druku

Flaga - materiał poliestrowy o gramaturze 100-115g/m2, lekka, przepuszczająca światło i powietrze tkanina stosowana do wydruku flag.

Flaga B1 - materiał flagowy o gramaturze 100-115g/m2 z certyfikatem niepalności międzynarodowej klasy B1.

Decor / baner tekstylny – lekki i mocny, impregnowany materiał poliestrowy, stosowany na banery tekstylne i inne wydruki (obrusy, kurtyny, dekoracje naścienne, zawieszki, standy, torby, pokrowce, obrusy). Dzięki gęstszej strukturze niż w przypadku flagi, wydruk praktycznie nie jest widoczny po drugiej stronie. Daje to możliwość wykonywania wydruków dwustronnych poprzez złożenie dwóch wydruków na tym materiale przedzielonych całkowicie czarnym materiałem przekładkowym (tylko do wnętrz).
Gramatura 205g/m2.

Decor backlight - poliester o gramaturze 165g/m2 idealny do podświetleń, rozprasza światło dając ciekawy efekt. Materiał ten posiada certyfikat niepalności klasy B1. (dostępny na zamówienie, małe wydruki mogą mieć wydłużony termin realizacji nawet do 3 tygodni).

Decor blockout - materiał tekstylny przystosowany do zadruku dwustronnego, bardzo sztywny w stosunku do innych poliestrów i wymagający w druku. Może być używany jedynie we wnętrzach. Gramatura 400g/m2. (Dostępny na zamówienie, małe wydruki mogą mieć wydłużony termin realizacji nawet do 2-3 tygodni)

Decor backblack - poliester z czarnym tyłem do zadruku jednostronnego. Dzięki zastosowaniu warstwy blockout wydruk nie będzie prześwitywał. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Gramatura 250g/m2. (Małe wydruki mogą mieć wydłużony termin realizacji nawet do 2 tygodni)

Satin - ekskluzywny, śliski w dotyku materiał, imitacja satyny. Gramatura 140g/m2 (Małe wydruki mogą mieć wydłużony termin realizacji nawet do 2 tygodni)

Stretch - ekskluzywny i elastyczny materiał stosowany głównie w reklamach na ściankach.