logo banery.waw.pl

Informacje o kreatorze

Nie masz programu graficznego a potrzebujesz stworzyć prosty projekt banera i to zupełnie za darmo? Teraz masz taką możliwość! Jako pierwsi mamy przyjemność zaprezentować Państwu kreator banerów. To narzędzie, które służy do przygotowania nieskomplikowanych projektów zupełnie samodzielnie. Sam możesz wybrać wielkość liter, kolorystykę i rozmiar. Wystarczy kilka minut, aby stworzyć prosty projekt wydruku i złożyć zamówienie online! Zajrzyj i skorzystaj z tej nowoczesnej i prostej metody tworzenia grafiki.

Zamówienie banera nigdy nie było tak proste!

Zaprojektuj i zamów przez internet, a wydruk może zostać dostarczony przesyłką kurierską.


Projektowanie banera reklamowego on-line bez Photoshopa, Gimpa?

Stojąc przed faktem dokonania zakupu banera reklamowego na pewno zetkneliście się Państwo z tym, że wiele firm prosi o przesłanie projektu. Co jeśli się go nie ma? Najczęściej sięga się po komputerowe programy graficzne aby taki projekt stworzyć i przesłać. Do takich programów należą z pewnością popularny Photoshop i darmowy Gimp. Warto mieć na uwadze, że są to programy profesjonalne a i w związku z tym bardzo rozbudowane. Mając na celu zaprojektowanie banera warto zwrócić uwagę na to, że większości funkcji tych programów się nie wykorzysta, a odnalezienie tych niezbędnych w rozbudowanym pulpicie użytkownika nie będzie należeć do najłatwiejszych. Dlatego wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom wielu osób. Zbudowaliśmy kreator, czyli narzędzie dedykowane do projektowania drukowanych banerów on-line. Nie trzeba nic kupować, ani instalować na komputerze. Wystarczy tylko przeglądarka i internet. Projekt tworzy się bardzo szybko bo narzędzie jest intuicyjne i większość funkcji jest łatwo dostępna w pulpicie użytkownika.


Darmowe banery - gotowe szablony

Korzystając z naszego kreatora banerów on-line możecie Państwo użyć gotowych szablonów. Nie trzeba więc projektować banera od przysłowiowego zera bo wystarczy zaczytać gotowy projekt. Zarówno jeśli chodzi o proporcje jak i tekst są to najbardziej popularne szablony ogłoszeniowe banerów. Również kolory tła i liter są tak dobrane aby treści przekazywane za pomocą banera były jak najbardziej czytelne. Do najbardziej popularnych szablonów należy baner sprzedam mieszkanie, dom, działkę. Tego typu wydruki najcześciej są wywieszane na płotach lub balkonach. Dlatego rozmiarami i proporcjami szablony są dopasowane do najbardziej popularnych miejsc ich zawieszenia.


Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Oddzwonimy i wyjaśnimy szczegóły.

Twój numer telefonu nie będzie przekazywany dalej.
regulaminu serwisu banery.waw.pl