logo banery.waw.pl

Winder PRO-MIDI

Winder PRO MIDI to system wystawienniczy, który kształtem przypomina flagi montowane na tradycyjnych, stacjonarnych masztach. Wydruk ma kształt prostokąta o wymiarach 85 x 240 cm. Na system składają się dwie aluminiowe rurki o średnicy 25 mm i ok 133 cm długości, a także elastyczny pałąk z włókna szklanego napinający flagę. Flagi drukujemy na poliestrowym materiale 110 g, które w razie potrzeby można prać i prasować (używając niższych temperatur). System ten jest odporny na warunki atmosferyczne i może służyć o każdej porze roku zarówno we wnętrzach jak i na powietrzu.
W przypadku tego modelu najlepiej sprawdzą się cięższe podstawy. Powierzchnia zadruku jest już dość duża, więc całość potrzebuje odpowiedniego dociążenia.
Poniżej dostępne są szablony do przygotowania projektu. Grafikę należy umieścić na warstwie PROJEKT, a pozostałe pozostawić nienaruszone. Teksty prosimy rozwinąć do kształtów, rozdzielczość grafiki rastrowej to minimum 75 DPI, a przestrzeń barwna - CMYK. Na flagach nie można drukować kolorów PANTONE.

Cena netto: 252,00 zł Cena brutto: 309,96 Konfiguruj i zamów

Zapytaj o ten produkt: +48 660 559 515

Winder PRO-MIDI
Pobierz szablon wykrojnika
Instrukcje
Przykładowe realizacje PRO MIDI
Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Oddzwonimy i wyjaśnimy szczegóły.

Twój numer telefonu nie będzie przekazywany dalej.
regulaminu serwisu banery.waw.pl