logo banery.waw.pl

Winder HALF-MIDI S

HALF MIDI S to nowy, większy model systemu wystawienniczego o charakterystycznym kształcie „łezki". Winder ten posiada flagę o wymiarach 95 x 250 cm, a jego wysokość razem z masztem to ok 320 cm. Zestaw składa się z dwóch aluminiowych rurek o średnicy 25 mm oraz elastycznej szczytówki z włókna szklanego, która umożliwia osiągnięcie zaokrąglonego kształtu. Flaga w tym rozmiarze jest doskonale widoczna z większej odległości, a duża powierzchnia zadruku umożliwia zmieszczenie bardziej obszernej treści. Materiał flagowy to poliester 110 g, odporny na warunki atmosferyczne. Można go prać i prasować w niższych temperaturach.
Z uwagi na większy rozmiar masztu, w przypadku tego windera najlepiej unikać lżejszych podstaw takich jak plastikowa wkręcana, krzyżakowa (chyba że zastosujemy dodatkowe obciążenie) czy płytowa 4kg.
Szablony, na których należy przygotować projekt dostępne są poniżej (preferowane przez nas formaty to .pdf/.ai). Szablon posiada warstwę o nazwie PROJEKT, na której należy umieścić wszystkie elementy graficzne. Pozostałe warstwy prosimy pozostawić nietknięte. Teksty należy rozwinąć do kształtów, przestrzeń barwna to CMYK (z uwagi na proces technologiczny stosowanie PANTONE jest niemożliwe), a wymagana rozdzielczość grafiki rastrowej to co najmniej 75 DPI.

Cena netto: 300,00 zł Cena brutto: 369,00 Konfiguruj i zamów

Zapytaj o ten produkt: +48 660 559 515

Winder HALF-MIDI S
Pobierz szablon wykrojnika
Przykładowe realizacje HALF MIDI S