logo banery.waw.pl

Flaga

Lekka, przepuszczająca światło i powietrze tkanina stosowana do wydruku flag (poliester).

Materiał: 100% Poliester, gramatura 115g/m2.


Poliester o gramaturze 110-115g/m2 to najbardziej podstawowy materiał stosowany we flagach. Flaga wykonana z tego materiału idealnie nadaje się do stosowania nie tylko wewnątrz pomieszczeń ale i na zewnątrz. Jest odporna na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych takich jak: słońce, wiatr oraz zarówno niskie jak i wysokie temperatury. Dodatkowo jest lekka, przez co może być stosowana w przypadku wysokich masztów i dużych powierzchni. Również przepuszcza światło.

Główną zaletą tego materiału poliester o gramaturze 115 g na m2 jest niewątpliwie niska cena, oraz odporność na blaknięcie. Nawet po kilku sezonach barwy są wyraźne. Dzięki zastosowaniu tego materiału powstają flagi reklamowe z nadrukiem w dobrej jakości i bardzo atrakcyjnej cenie.


Jeśli jesteś zainteresowany innym rodzajem materiału to zapraszamy do zakładek w menu obok. W naszej ofercie posiadamy także poliester z certyfikatem niepalności oraz inne materiały stosowane do nadruku reklamowego na tekstyliach. Jeśli nie wiesz jaki materiał jest dla Ciebie najlepszy skontaktuj się z nami, z pewnością doradzimy i pomożemy.

 

flaga poliestrowa

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Oddzwonimy i wyjaśnimy szczegóły.

Twój numer telefonu nie będzie przekazywany dalej.
regulaminu serwisu banery.waw.pl