logo banery.waw.pl

Winder HALF-MINI

Model HALF MINI to winder w kształcie „łezki". Sama flaga ma wymiary 70 x 180 cm, a razem z masztem system ma ok 205 cm wysokości. W skład zestawu wchodzi aluminiowa rurka o średnicy 25mm oraz elastyczna szczytówka z włókna szklanego, która nadaje fladze charakterystyczny zaokrąglony kształt. Materiał, na którym drukujemy flagi to poliester o gramaturze 110 g. Odporny na zmienne warunki pogodowe, można go prasować i prać (używając niższych temperatur).
Z uwagi na niewielkie wymiary modelu, jest on kompatybilny ze wszystkimi rodzajami oferowanych przez nas podstaw (w przypadku większych systemów niektóre z nich mogą okazać się niewystarczające).
Projekt należy przygotować na szablonie dostępnym poniżej, najlepiej w formacie .pdf lub .ai. Wewnątrz szablonu prosimy projektować na warstwie o nazwie PROJEKT, pozostawiając inne warstwy nienaruszone. Wszystkie teksty powinny być zamienione na kształty, przestrzeń barwna – CMYK, a minimalna rozdzielczość bitmap to 75 DPI. Technologia druku na flagach uniemożliwia zastosowanie kolorów PANTONE, dlatego prosimy o stosowanie ich odpowiedników CMYK.

Cena netto: 178,00 zł Cena brutto: 218,94 Dodaj do zamówienia

Zapytaj o ten produkt: +48 660 559 515

Winder HALF-MINI
Przykładowe realizacje HALF MINI