Nie masz konta?Nie pamiętasz hasła?Banery reklamowe - banery wyklejane - wydruki wielkoformatowe

Banery reklamowe

Banery wykonane są w technice druku solwentowego na podłożach winylowych (poliester powlekany PCV) oraz druku termotransferowego na materiałach poliestrowych. Dzięki powyższym technologiom możemy zapewnić pełno kolorowy wydruk na całej powierzchni banera.

  • Baner winylowy – grafika wykonana w technice druku solwentowego.. Baner drukowany na materiałach powlekanych pcv charakteryzuje się większą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, jak również pozwala umieścić na banerze wielokolorową grafikę.
    Druk na materiałach frontlight, blockout, siatka mesh wykonywany jest w oparciu o najnowsze technologie cyfrowych druków solwentowych w maksymalnej szerokości zadruku 5m. Zapewniają one nasycone barwy w praktycznie nieograniczonym formacie oraz bardzo wysoką trwałość wydruków. Druk solwentowy nadaje się do ekspozycji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Proponujemy Państwu druk na różnorodnych podłożach bez ograniczenia rozmiaru wydruku – większe formaty są zgrzewane z brytów.
    W cenie standardowe wykończenie banera: dookoła zgrzane brzegi oraz nabite aluminiowe oczka mocujące w odstępach ok. 50 cm
  • Baner tekstylny – grafika wykonana w technice druku termotransferowego. Dzięki technologii termotransferowej tusz pod wpływem temperatury wnika w strukturę materiału i jest praktycznie niemożliwy do usunięcia.
    Wydruki na materiałach poliestrowych można prać, prasować i wystawiać na działanie promieni słonecznych. Mimo to produkty zadrukowane metodą termotransferową nie tracą swojej jakości przez wiele lat. Maksymalny rozmiar mniejszego boku wydruku to 1,3m; większe formaty są zszywane z brytów.
    W cenie standardowe wykończenie banera: zawinięte i zszyte brzegi oraz nabite aluminiowe oczka mocujące w odstępach ok. 50 cm

Banery winylowe, tekstylne

Nasze realizacje

Opis produktu

Baner winylowy reklamujący polskie biuro rachunkowe w Anglii.
wymiary: 3m x 1,2m
materiał: frontlight
druk: solwentowy

Szybki kontakt

kontakt